Zwroty

Realizując zakupy przez internet, masz prawo do zwrotu zakupionych towarów w terminie do 14 dni bez podania przyczyny. Podstawowym warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie na adres sklepu nieużywanych, nieuszkodzonych, oryginalnie zapakowanych (zamkniętych) produktów.

Równie ważnym aspektem jest zachowanie 14-dniowego terminu, w którym przysługuje Ci prawo do zwrotu. 1 dzień to zawsze data dostarczenia Twojej paczki. Aby zachować prawo zwrotu, wystarczy że wyślesz do nas mailem wypełniony, zeskanowany i podpisany formularz zwrotu (Formularz odstąpienia od umowy (DOCX) (PDF)). Zwracane produkty należy odesłać niezwłocznie po przekazaniu nam takiej informacji.

Możesz również spakować formularz zwrotu wraz ze zwracanymi produktami i wysłać paczkę na adres sklepu: VANILA Natural Blends, ul. Lekka 3/U4, 01-910 Warszawa. Datą zgłoszenia zwrotu jest wówczas data nadania przesyłki (data stempla pocztowego).

UWAGA! Jako Klient ponosisz koszt zwrotu i odpowiedzialność za bezpieczne zapakowanie produktów. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

Pieniądze za zakupy wraz z kosztami wysyłki (jeśli powstały) zwrócimy na Twoje konto do 14 dni. Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania się ze zwrotem pieniędzy do momentu otrzymania zwracanych produktów.

W przypadku skorzystania z 14-dniowego prawa do zwrotu umowę sprzedaży uznaje się za niezawartą.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym Regulaminem.