VNB_logo_kolor_roz_RGB_pozytyw_kolo2

Koszyk

VANILA Natural Blends to naturalna pielęgnacja, na którą zasługuje Twoja skóra.

Nasza historia jest prosta. Od wielu lat fascynujemy się bogatym światem ziół, olejków eterycznych, organicznych olejów roślinnych i minerałów. Urzeka nas ich unikalne działanie oraz efekty, które można osiągnąć w wyniku ich umiejętnego łączenia.

DOBRE SKŁADY

DOBRE SKŁADY

Dobre, czyste składy to jest to, na czym zależy nam najbardziej! Powrót do natury nie oznacza jednak całkowitej rezygnacji z substancji pozyskanych w laboratorium, lecz świadome korzystanie z dobrodziejstw współczesnej chemii i biotechnologii. To postęp ku lepszemu zdrowiu skóry, eliminacji zbędnych środków spieniających, drażniących dodatków i agresywnych konserwantów na rzecz ich łagodnych, ekologicznych odpowiedników.

EKOLOGIA

EKOLOGIA

Surowce wchodzące w skład kosmetyków pochodzą z dobrych, zrównoważonych źródeł. Minimalizujemy użycie plastiku, korzystamy z materiałów odnawialnych. Nasze kosmetyki konfekcjonowane są do słoików i butelek z ciemnego szkła, które można poddać recyklingowi. Składniki receptur nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego i nie zawierają oleju palmowego.

ŚWIADOMOŚĆ

ŚWIADOMOŚĆ

Budujemy rzetelną bazę wiedzy, VANILA BLOG, która ułatwi dokonywanie wyborów zakupowych i pielęgnacyjnych. Dział powstaje pod czujnym okiem specjalisty doświadczonego w sprawach dermatologii, farmacji i kosmetologii na podstawie możliwie jak najbardziej wiarygodnych, dostępnych źródeł.

ZDROWIE

ZDROWIE

Wierzymy, że skóra jest lustrzanym odbiciem kondycji całego organizmu. Podopowiadamy, jak dobrze traktować swoje ciało, by podejście do zdrowia skóry było jak najbardziej holistyczne.

PASJA

PASJA

Tworzymy kosmetyki, których same chciałybyśmy używać. W rozwój naszej marki wkładamy 100% serca i 100% zaangażowania! Mamy nadzieję, że spełniając nasze marzenia w VANILA Natural Blends, spełnimy również Wasze. Od nas, dla Was. Wszystko co najlepsze z natury.